Evren Güneş Sigorta olarak sigorta sektöründe faaliyet gösterecek şube adaylarına güçlü ve dinamik yapımız ile şube kuruluşundan üretim sürecine kadar sınırsız destek sağlamaktayız. Acentesi olduğumuz +34 sigorta şirketleri ile şubelerimize birden fazla şirketten teklif alma ve en uygun fiyatı müşterilerine sunma imkanı sağlıyoruz. Sizlerde asgari düzeyde işletme maliyetleri ile kendi işletmenize sahip olup sektördeki yerinizi almak için aramıza katılın.

Şubelerimize Sunduğumuz Avantajlar:

 • Yüksek komisyon oranı

 • 7-24 teknik destek

 • Şeffaf ve zamanında komisyon ödemesi

 • Saha satış desteği

 • Profesyonel teknik ekip

 • Özel sigorta ürünleri

Sıkça Sorulan Sorular

Sigorta acentesi, sigorta şirketlerine vekâletname yoluyla bağlı olan işletmelerdir. Acenteler, sigorta şirketlerine bağlı olarak çalışır. Sigorta şirketinin tanıtımını, pazarlamasını ve satışını yapma yetkisine sahiptir

Şartlara uygun olması durumunda güçlü alt yapıya sahip sigorta şirketlerinin şubelik vermesi ve kendi çalışma sistemini işlettirmesine sigorta şubeliği denir. Sigorta şubeliği açtığınız takdirde kendi teknik kadrosunu bulunduran güçlü bir sigorta şirketinin resmi şubesi olarak faaliyet gösterirsiniz.

Sigorta şubeliği almak için öncelikle güçlü alt yapıya sahip firmaları değerlendirmelisiniz. Sizlere 7/24 destek verecek, süreç yönetiminde yanınızda olacak, sorularınıza cevap verecek bir sigorta şirketi ile çalışmak sizin için oldukça önemlidir.

 1. Sigorta Şubesi açtığınız an itibariyle daha fazla sigorta şirketi seçeneğine sahip olacağınız için müşterinizi kaybetme oranınız düşecektir.
 2. Sigorta acentesinde de birçok farklı firmayla çalışabilirsiniz fakat tüm firmalarla ayrı ayrı anlaşıp ayrı ayrı teminat ödemeniz gerekecektir.
 3. Sigorta acenteliğinde rekabet edeceğiniz firma sayısı fazladır.
 4. Tek bir markanın veya teminat ödeyip diğer markaların acentesi olacağınız için karlı bir yatırım olmayacaktır.
 5. Üstteki maddelerin yanında vergi ve maliyet oranları da Sigorta Şubeliği daha avantajlıdır.

Eğer sektörde bilinen, güçlü bir firmanın sigorta acenteliğini yapacaksınız sizin için karlı bir iş olacaktır. Sigorta şirketi kendi teknik alt yapısıyla size her zaman destek verecek ve iş imkanları sağlayacaktır.

 1. Sigorta Şubeliğini yapacağınız acentede bulunan sigorta şirketi sayısı.
 2. Sigorta acentesinin siz şubeleri için belirlemiş olduğu komisyon oranları.
 3. Sigorta acentesinin, hızlı bir çalışma için sunacağı teknolojik alt yapı. (yazılım programı)
 4. Sigorta acentesinin şube gücü, deneyimi ve size sağlayacağız destekler.